[ Kėrkim i Avancuar ]
[ Shopping Cart ]
Bookmark and Share
 SHTO PRODUKT   SHITORET 
Banesa ne Shitje ne Prishtine dhe Fushe Kosove
ID: 106759   |  Gjendja: Hapur   |  Shikuar 3741 herė
Kthehu nė home
Kategoria: Banim dhe Patundshmėri > Banesa

Banesa ne Shitje ne Prishtine  dhe Fushe Kosove
Publikuar: 10 Mar. 2013 13:56:57
Kohėzgjatja: Pa kufi
Informatat e Shitėsit
bakero207
Regjistruar me 10 Mar. 2013

Prishtinė


Pėrshkrimi

Immobilien Investment & Consulting

Add:Sheshi Zahir Pajaziti

Hotel Grand Nr.9

Tel:044 208 444

Tel:044 157 858

Tel:044 818 993

E-Mail:immobilien.ic@gmail.com

E-Mail:Immobilien.ic@hotmail.com

______________________________________________________________________________

Immobilien Investment & Consulting ėshtė Kompani, e cila merret me Konsulta

pėr Investime nė Fushen e Ndertimeve tė Ulta dhe tė Larta.

Shitblerje tė Banesave dhe Lokaleve Afariste, Shtėpive, Tokave etj,

-Investime Reale tė Pasurisė-

Kur ėshtė momenti i duhur pėr tė blerė, shitur, ndrruar dhe investuar nė Kosovė,

ju tani keni njė adresė tek “Immobilien Investment & Consulting”.

Ne tė sigurojmė analizė thelbėsore tė projektit, strategji dhe kėshilla taktike nė tė gjitha

fazat e ciklit real pėr investime tė kapitalit tė juaj.

Ekipi ynė i ekspertėve tė Ndertimtaris dhe Financave ėshtė i trajnuar nė fushėn e Tregut

dhe ėshtė i gatshėm nė cdo kohė t'ju oforoj informata dhe njohuri pėr Investime tuaja nė Kosovė.

Nėse deshira dhe interesi juaj ėshtė tė investoni nė Kosovė, tani keni njė adresė

“Immobilien Investment & Consulting” ,

-Ofertė pėr banesa dhe lokale afariste-

Pershendetje Zt,Enver

Poshte I ke te gjitha tipet e banesave qe kemi ne shitje po ashtu edhe shume tjera qe nuk jane ne kete liste.

Por tipin e baneses qe folem 114m2 e cila matet perseri sepse mund te jete 111m2.

Por ajo matet me cdo centimeter kur te vjen puna me nenshkru kontraten.

Lagje e Spitalit

Blloku A

Tipet e banesave

1).38 m2 Kati 1, me 1 dhoma e perbashkt me sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
2).63 m2 Kati 1, me 1 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
3).92 m2 Kati 5, dhe 6, me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
4).94 m2 Kati 5, me 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

5).Pent House 78 m2 banim + 50 m2 tarase, kati 7, me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

6).Pent House 82 m2 banim + 50 m2 tarase, kati 7, me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon

Blloku C

Tipet e banesave

1).61.5m2 - me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

2).63 m2 -me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

3).70 m2 -me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

4).78.8m2 Kati 1-me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

5).84 m2 Kati 1- me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, 2 banjo, ballkon.

6).114 m2 Kati 1 dhe 4 ,me 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, 2 banjo, 2 ballkona

7).Pent House 93m2 Banim +80m2 Tarase Kati 7 -me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

8).Pent House 52m2 Banim +45m2 Tarase kati 7 - me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

9).Lokalet: 55 m2, 53 m2, 57 m2, dhe 95 m2

Lagje Mati 1 - (Prishtina e Re).

Rruga Ndue Pėrleshi

Tipet e banesave:

1).95.49m2 - me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

2).90.4m2 - me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

3).95,87m2 - me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

4).94,60m2 - me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

Tipet e Banesave

1).59m2 -me 1 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
2).67m2 -me 1 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
3).93m2 -me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
4).91m2 -me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.


Rruga Enver Maloku

Tipet e Banesave

1).66.92m2 kati I dhe II - me 1 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
2).67.5m2 Kati III dhe IV-me 1 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
3).70m2 Kati V dhe VI -me 1 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
4).68m2 Kati V dhe VI -me 1 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

Rruga Enver Maloku

Tipet e banesave
1).70.69m2 kati I -me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
2).78.87m2 kati II -me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.
3).84m2 kati VI -me 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

4).62m2 kati III -me 1 dhoma gjumi, sallon me kuzhinė, banjo, ballkon.

Tė gjitha banesat janė tė gatshme pėr banim dhe me tė gjithė dokumentacionin e rregullt.

Lagje e Muhaxherve

Tipet e banesave

1).Siperfaqja 70.5m2,: (2 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, ballkon).
2).Siperfaqja 45.8m2,: (1 Dhome gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo).
3).Siperfaqja 61m2, : (1 Dhome gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor, banjo. Ballkon).
4).Siperfaqja 81.2m2 : (2 Dhoma gjumi ,Sallon, Kuzhine, Korridor Banjo, Wc ballkon).
5).Penthouse 78.5m2: (1 Dhome gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor Banjo, Wc Ballkon).

Banesat janė nė ndėrtim e siper dhe me leje ndertimi.

Fushė Kosovė

Tipet e banesave

1).86m2 - me2 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, ballkon).
2). 86m2 -me2 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, ballkon).
3). 66m2 -me1 Dhome gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor Banjo, Wc Ballkon).

4).71m2 -me1 Dhome gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor Banjo, Wc Ballkon).

5).63m2 -me1 Dhome gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor Banjo, Wc Ballkon).

6).69m2 -me1 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, ballkon).

7).67m2 Kati I-me1 Dhome gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor Banjo, Ballkon).
8).65m2 Kati V -me1 Dhome gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor Banjo, Ballkon).
9).91m2 Kati VI-2 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, ballkon).

10).71m2 kati IV- 2 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, ballkon).

Banesat janė tė gatshme pėr banim dhe me tė gjithė dokumentacionin nė rregull.

Gjithashtu kemi banesa tė reja dhe tė vjetra edhe nė lagjet tjera tė Prishtinės dhe Fushė Kosovės, po ashtu edhe Shtėpi dhe Troje.


Ēmimi dhe Gjendja
Ēmimi -  
Gjendja E re  
Fotot
Zgjedhe njė Foto

Shiko nė formatin origjinal
Banesa ne Shitje ne Prishtine  dhe Fushe Kosove
Kontakto Shitėsin
Duhet tė kyēesh qė tė mund ta kontaktosh shitėsin.


Shitėsi , bakero207 , mban tė gjitha pėrgjegjėsitė e pėrmbajtjes sė kėtij produkti.

Copyright ©2001-2010 Marimanga.com. All Rights Reserved.
Powered by envinion